top of page

VŠE POD JEDNOU STŘECHOU - MYŠLENKOU TO ZAČÍNÁ

Vaše myšlenka

Můžete přijít jenom s nápadem nebo mít jasné zadání - dokážeme s vámi upřesnit a doladit, co je potřeba pro další kroky. Návrhy na míru jsou naše denní rutina.

Například požadavky na vlastnosti obalu se liší podle použití. Ačkoliv finální obal pro jednorázové nebo vícenásobné použití vypadá při zběžném pohledu stejně, liší se kvalitou použitého materiálu a provedením. Dle vašich požadavků doporučíme jednoduché a nejlevnější možné řešení obalu.

vaše myšlenka

Výkres - spolupráce 
s konstrukčním oddělením

Při vývoji obalů využíváme nejen dlouholeté zkušenosti našich pracovníků ale i nejmodernější technologie. Našim zákazníkům vycházíme vstříc nejen precizním zpracováním jejich návrhu řešení,

ale nabízíme i další alternativní možnosti.

výkres a spolupráce

3D model a výroba prototypu

Například při vývoji obalové fixace nejprve vytvoříme virtuální model, který je následně po konzultaci se zákazníkem realizován ve formě zkušebního vzorku. Realizovaný prototyp dostává zákazník k dalším krokům.

3D model a prototyp
realizace

Testy, schválení, realizace 

​Pro odůvodnění navrhovaného řešení je nejbezpečnějším řešením testování.
Dle náročnosti výrobku dochází u zákazníka k jednorázovému nebo opakovanému testování a modifikacím. Výsledkem je optimalizované provedení, co musí splňovat základní kritéria, kterými jsou kvalita reprezentovaná životností a odpovídající cena.

V okamžiku, kdy dojde k finálnímu schválení požadovaných parametrů,
výrobek se dostává do sériové výroby.

bottom of page